Infinity Hair - Vlasové studio - kadeřnictví

Prodlužování vlasů v Praze bez čekání

Na termín posunutí pramenů se u nás nečeká, po zavolání do duhého dne

100% záruka na práci a vlasový material

Individuální přístup je samozřejmostí, nejsme továrna na prodlužování vlasů.

Objednávky a konzultacena na tel. 603 589 142  -  PO - NE   10 - 19h

Prodlužování vlasů v Praze a v Letech u Dobřichovic bez čekání! Stačí se k nám objednat. Nejkvalitnější metoda prodlužování vlasů v ČR. Jsme výhradní dodavatelé technologie MINITWIX® v EU.

Prodlužujeme  metodou MINITWIX®, MINITAPEX.


MINITWIX® - popis metody

Spoj MINITWIX® velmi dobře drží na vlastních vlasech, nesjíždí, je drobný a nepotřebuje žádnou zvláštní údržbu. Velmi důležite je, že Vaše vlasy tato metoda nepoškozuje, protože při vývoji byl na to brán zřetel, aby spoj neobsahoval materiály jako je například kov (plíšky,kroužky), aby se spoj k vlastním vlasům nelepil lepidly, keratiny a na vlastních vlasech se nedělaly uzlíky. V tom se MINITWIX® liší od ostatních metod ve způsobu upevnění k vlastním vlasům. MINITWIX® má pevné tělo pramínku,které je na konci opatřeno mikrokuličkou okolo, které se patentovaným způsobem provlékne vlastní pramínek vlasů a převlékne se přes něj minitrubička o délce 6mm, která se za nízkých teplot 150°C připevní 0,5 cm od vlasových kořínků kleštěmi k tomuto určenými. Nasazení 100 pramínků trvá cca 40minut. Vlasové pramínky MINITWIX® vyrábíme z evropských vlasů z Ukrainy a Moldavie. Unikátní spoj MINITWIX® zaručuje konfort při nošení a přináší bezproblémovou údržbu.


 

MINITAPEX - popis metody

jsou ultra tenké vlasové pásky, široké 2 cm a vysoké 0,5 cm, opatřené obojstranně lepící páskou. Vznikne tak na vlastních vlasech ultra tenký vlasový spoj, který je téměř neviditelný. Pásky jsou opakovatelně použitelné. Metoda za studena, bez tepelných zdrojů. Obnova po 1 až 2 měsících.

Posytujeme veškeré kadeřnické služby na nejvyšší úrovni.

Vítám Vás v našem vlasovém studiu INFINITY HAIR, specializující se zejména na zahušťování a prodlužování vlasů.

Stříhání vlasů

Jmenuji se Jiřina Sommerová a jsem jeho majitelkou. Zahušťování a prodlužování vlasů se věnuji od roku 1993. V našem studiu zahušťujeme a prodlužujeme vlasy novou unikátní patentovanou metodou MINITWIX®.

Prodlužování vlasů metodou MINITWIX®

Zahušťování a prodlužování vlasů provádíme naší novou úřadem průmyslového vlastnivtví chráněnou metodou s názvem MINITWIX®. Tato metoda je novinka ve světě zahušťování a prodlužování vlasů.

Ryze česká metoda prodlužování vlasů

Už od roku 1993 se Jiřina Sommerová zabývá prodlužováním vlasů, ale všechny dosavadní metody jí něčím nevyhovovaly. Buď nastavené pramínky padaly, nebo spoje poškozovaly vlasy. Proto vymyslela a nechala si patentovat vlastní metodu prodlužování - Minitwix.

Celý článek vyšel na iDnes.cz.

Vlastníme patent na prodlužvání vlasů

Způsob úpravy prodlužování vlasů metodou MINITWIX je chráněn patentem vydaným Úřadem průmyslového vlastnictví. Patent byl udělen v souladu se zákonem č. 527/1997 Sb. o vynálezech, průmyslových vzorech a zlepšovacích návrzích. Společnost STUDIO JS,s.r.o. je na základě smlouvy uzavřené s majitelem patentu oprávněna patent – metodu prodlužování vlasů MINITWIX využívat.

Prodlužování vlasů v salonu v Praze

Zahušťování a prodlužování vlasů a další kadeřnické služby provádíme v kadeřnickém salónu v Praze 5. Parkování na našem soukromém parkovišti nebo bezproblémové parkování v bočních ulicích, nejsou zde žádné parkovací zóny.

Adresa: Zbraslavská 37/1, Malá Chuchle,  Praha 5. Více v kontaktech.

Prodlužování vlasů v časopise Fashion

V měsíčníku fashion club vyšel článek o naší patentované metodě prodlužování vlasů MINITWIX®, pod názvem Exkluzivní Fashion proměna.