Minitwix®

Přejít na www.minitwix.cz

Metoda

Prodlužování a zahušťování vlasů provádíme naší novou úřadem průmyslového vlastnivtví chráněnou metodou s názvem MINITWIX®.

Tato metoda je novinka ve světě prodlužování a zahušťování vlasů.

Způsob uchycení pramínku k vlastním vlasům

Spoj MINITWIX® velmi dobře drží na vlastních vlasech, nesjíždí, je drobný a nepotřebuje žádnou zvláštní údržbu. Velmi důležite je, že Vaše vlasy tato metoda nepoškozuje, protože při vývoji byl na to brán zřetel, aby spoj neobsahoval materiály jako je například kov (plíšky,kroužky), aby se spoj k vlastním vlasům nelepil lepidly, keratiny a na vlastních vlasech se nedělaly uzlíky. V tom se MINITWIX® liší od ostatních metod ve způsobu upevnění k vlastním vlasům. MINITWIX® má pevné tělo pramínku,které je na konci opatřeno mikrokuličkou okolo, které se patentovaným způsobem provlékne vlastní pramínek vlasů a převlékne se přes něj minitrubička o délce 6mm, která se za nízkých teplot 150°C připevní 1cm od vlasových kořínků kleštěmi k tomuto určenými. Nasazení 100 pramínků trvá cca 40minut. Vlasové pramínky MINITWIX® vyrábíme z evropských vlasů z Ukrainy a Moldavie. Unikátní spoj MINITWIX® zaručuje konfort při nošení a přináší bezproblémovou údržbu.

Údržba

Jak o prodloužené vlasy pečovat? Žádný problém, pečujte o vlasy jak jste zvyklá. Vlasový spoj MINITWIX je naprosto odolný vůči všem vlasovým šamponům, kondicionérům a olejíčkům. Mytí vlasů můžete praktikovat i v předklonu, spojům to nevadí. Spojům MINITWIX nevadí odbarvování a barvení vlasů, tupírování, lakování fenování, saunování ani mořská voda.

Obnova spojů po odrostu

Vlasový spoj odrůstá od vlasového kořínku cca 1 až 1,5cm za měsíc, to znamená, že se musí pramínek po 2 až 3 měsícíc sundat a připevnit blíže k hlavě. Spoj se nahřeje kleštěmi 150°C a stahne se minitrubička, tím se spoj uvolní, vyjme se pramínek, vlasy se pročešou a znovu se na vlastní pramínek navlékne nová minitrubička a připevní se s pramínkem MINITWIX® blíže k hlavě. Tento proces odstranění a znovu nasazení trává při počtu 100 pramínků cca 120 minut, záleží na době rozčesávání.


Prodloužení nebo zahuštění vlasů Vám uděláme v co nejkratším možném termínu po konzultaci. Kadeřnické práce jsou v našem vlasovém studiu samozřejmostí. Pracujeme s vlasovou americkou kosmetikou MATRIX.

Porovnání metod

Patent

Způsob úpravy prodlužování vlasů metodou MINITWIX® je chráněn patentem vydaným Úřadem průmyslového vlastnictví. Patent byl udělen v souladu se zákonem č. 527/1997 Sb. o vynálezech, průmyslových vzorech a zlepšovacích návrzích. Společnost STUDIO JS,s.r.o. je na základě smlouvy uzavřené s majitelem patentu oprávněna patent – metodu prodlužování vlasů MINITWIX® využívat.

Využívání patentované metody třetí osobou bez předchozího výslovného souhlasu majitele patentu je porušením práv majitele patentu. Dojde-li k neoprávněnému využívání patentu třetí osobou, zakládá tato skutečnost právo majitele patentu požadovat přiměřené odškodnění.

Kadeřnictví Veronika Iršová
Čulenova 2175/1, 90901 Skalica,